kuidas luua edukas google reklaam

kuidas luua edukas google reklaam Liitu veebisekretäri meililistiga ja saa kingituseks juurdepääs kõigile meie e-raamatutele:

Soovid:
– oma ettevõtet reklaamida Googles?
– ise reklaamikampaaniat hallata?
vältida põhilisi vigu Google reklaami loomisel?

Oleme kokku pannud e-raamatu, milles anname ülevaate Googles reklaamimise tööriistast – Google AdWordsist, selle seadistamisest, reklaamimise eelarvest ja kvaliteediskoori olulisusest. Kirjutame lahti märksõnade analüüsi põhilised etapid ja valiku kriteeriumid. Selgitame, millises vormis tuleks märksõnu kasutada ja milline on nende roll reklaamtekstis. Anname juhtnööre, kuidas kirjutada reklaamteksti ja kasutada reklaamilaiendeid. Toome välja maandumislehe (leht, kuhu inimene satub, kui on reklaamil klikkinud) olulised aspektid ning anname nõu, kuidas hinnata reklaami tulemuslikkust.

Liitu veebisekretäri meililistiga, saa kingituseks juurdepääs e-raamatule “Kuidas luua edukas Google reklaam”. Kasuta saadud teadmisi, et luua oma ettevõttele edukas Google reklaamikampaania!

Saa värsked blogipostitused oma e-mailile ja kingituseks juurdepääs e-raamatutele!

 

Saadame kuni kaks korda kuus veebisekretäri meililisti kuuluvatele lugejatele teateid uute postituste ja teenuste kohta. Postitustes jagame kasulikke nippe ja nõuandeid näiteks selle kohta:

  • kuidas oma ettevõtte dokumente ja e-kirju nutikalt hallata,
  • kuidas kasutada raamatupidamise alaseid teadmisi ära edukate otsuste tegemiseks,
  • kuidas luua ettevõttele visuaalne identiteet, mis hakkaks silma ja jääks meelde,
  • kuidas turundada oma ettevõtet internetis nii, et see tooks tulemusi,
  • kuidas sotsiaalmeediast võtta maksimumi
  • ja palju-palju muud asjakohast infot, mida saad ettevõtluses rakendada.

Sul on igal ajal võimalik meie meililistist lahkuda, vajutades vastavale lingile e-kirja lõpus.

Enne meililistiga liitumist tutvu kindlasti ka meie privaatsustingimustega, kus kirjutame üksikasjalikult lahti, kuidas me isikuandmeid töötleme ja küpsiseid oma lehel kasutame.