kujundusteenus ettevõttele

Oled asutanud ettevõtte, aga puudu on veel logo?
Soovid tõsta oma esinduslikkust, aga kujundamist vajab visiitkaart?
Korraldad ürituse, kuid puudu on reklaamplakat, bänner?
 
Mida teha?
Telli kujundusteenus veebisekretärilt! 

 

logo kujundamine
Autor Loori Paadik

 

Veebisekretär on loodud just selleks, et osutada ettevõtte tegevust toetavaid teenuseid sh kujundusteenust. Nii saad pühenduda Sinu jaoks olulisele!

 

Milliseid kujundustöid teeme?

logo tellimine
Autor Loori Paadik

Pakume Sinu visioonist ja ideest lähtuvalt kujundusteenust nii veebi kui trükiste jaoks. Kujundame Sinu jaoks ära:

♦ veebilehe
♦ logo
♦ visiitkaardid
♦ bännerid
♦ flaierid
♦ roll-upi
♦ plakatid
♦ kutsed
♦ kleebised jms

Logo kujundamine on väga oluline samm brändi loomisel. Meie eesmärgiks on luua logo, mis oleks visuaalselt köitev, meeldejääv, asjakohane ja omanäoline. Selleks loome 3-5 kavandit, millest Sulle meelepäraseima viimistleme Sinu ettevõtte logoks – loome erinevad failiformaadid (sh vektorfaili – logo on igas suuruses terav, puudub udusus), mida saad kasutada nii trükistel kui ka veebis.

Veebikujundus on ajamahukas töö. Selle tulemiks on vastavalt Sinu soovile kas .ai või .psd fail, kust front-end arendaja (meie teenus seda ei sisalda) saab kasutajaliidese elementide jaoks parameetreid vaadata ning need CSS-i ja HTML-i abil teostada. Veebikujundus arvestab kõiki kasutusmugavuse häid tavasid.

 

MILLINE ON SINU KASU?

Sinu ettevõttel on meeldejääv ja visuaalselt köitev logo. Sinu visiitkaart on esinduslik ja ettevõtte nägu. Sinu veeb on omanäoline, mille iga detail vastab Sinu soovidele. Sinu tellitud kujundustöö valmib operatiivselt, on kvaliteetne ning vastab Sinu ootustele.

 

Eri Klas
Autor Loori Paadik

 

Tellides kujundustöö veebisekretärilt, oled efektiivsem, kuna hoiad kokku:
♦ aega spetsiifilisi oskusi nõudev kujundustöö tehakse Sinu eest ära

♦ raha maksad vaid tehtud töötundide eest
ning saad pühenduda olulisele (lähedased, ettevõtte põhitegevus, juhtimine ja arendamine).

 

Mida kliendid räägivad?

Kertti Viru veebisekretär kujundusteenusOlin ühel reedel väga nõmedas olukorras, sest kujundust oli vaja esmaspäevaks ja kõigele lisaks ajasin mõõdud ka sassi. Veebisekretäri leidsin lihtsalt googeldades, ju siis olid tähed minu poolel, sest esmaspäeva hommikuks oli kõik olemas ja korras.

Kertti Viru, Eesti Juuksurite Ühenduse tegevjuht / juuksuriteuhendus.ee

“Jäin tööga väga rahule, sest projektijuhtimine oli hästi tehtud ja kõik kokkulepped kehtisid. Mu meelest sai ka tulemus visuaalselt hea.”

Reklaamplakati kujunduse tellija

 

KUJUNDUSTEENUS – MILLINE ON MEIE KOGEMUS?

Veebisekretär on väikeettevõtte virtuaalne assistent, kelle meeskonda kuulub enam kui 5-aastase töökogemusega noor ja andekas kujundaja. Valiku tehtud töödest leiad käesoleval lehel.

 

kujundustööd
Autor Loori Paadik

Palju kujundusteenus maksab?

visiitkaardi kujundamine ettevõttele
Autor: Loori Paadik

Teenuse hinnaks on 20 eurot tund.

Lihtsamad kujundustööd võtavad aega pooleteist kuni kaks tundi, mis teeb kujundustöö maksumuseks 30-40 eurot. Siia alla mahuvad kõik meie poolt pakutavad kujundusteenused v.a logo ja veebilehe kujundamine.

Logo kujundamine veebisekretäri poolt algab 145 eurost.

Veebikujunduse hind selgub Sinu ettevõtte soovidega tutvumise käigus.

Ülaltoodu puhul on tegemist näidetega. Teeme Sulle personaalse pakkumise, arvestades just Sinu ettevõtte eripärasid.

 

KUIDAS NÄEB VÄLJA KOOSTÖÖ?

Koostöö veebisekretäriga on lihtne! Võta meiega ühendust ja kirjelda oma ettevõtte vajadusi. Anna meile edasi oma visioon ja idee, et kujundusteenus kulgeks sujuvalt ja kujundustöö saaks võimalikult Sinu ettevõtte näoline.

Autor Loori Paadik

Arutame läbi üksikasjad ja teeme Sulle pakkumise koos orienteeruva ajakulu ja hinnaga. Kui meie pakkumine Sulle sobib, asume tööle! Omavaheliseks suhtlemiseks kasutame Sulle sobivat kommunikatsioonivahendit (chat, e-mail, telefon, skype vms).

Esitame Sulle päeva-kahe jooksul esmase kavandi ülevaatamiseks ja parandusettepanekute tegemiseks. Pärast muudatuste sisseviimist saadame Sulle töö taaskord ülevaatamiseks ja vajadusel muudatusettepanekute tegemiseks. Teeme seda seni, kuni oled tööga 100% rahul. 

Edukas kujundustöö põhineb aktiivsel suhtlemisel. Meie jaoks on oluline, et kujundustöö saaks tehtud professionaalselt ja operatiivselt ning seda kõike Sinu ettevõtte vajadustest lähtuvalt.

 

Millest kirjutame?

Kujundustöö tähtsust ettevõtte esmamuljele ei tasu alahinnata. Nii logo kui ka visiitkaart täidavad Sinu ettevõttes esindusfunktsiooni. Kuidas tagada, et need tuleksid selle ülesandega parimal võimalikult moel toime? Loe lähemalt postitusest Kujundustöö mõju esmamuljele ehk logost ja visiitkaardist.

 

rentone
Autor Loori Paadik

MILLISEID TEENUSEID VEEL PAKUME?

Ettevõtlusega kaasneb paratamatult hulk rutiinseid ja aeganõudvaid, kuid äri toimimiseks olulisi tegevusi. Mõistlik on läbi mõelda, milliste tegevustega peaksid ise tegelema, millised aga delegeerima edasi. Delegeerida tasub eelkõige rutiinsed ja administratiivsed ülesanded ning tegevused, kus jääb puudu spetsiifilistest oskustest.

Lisaks kujundustööle oleme Sinu virtuaalsed assistendid ka:
– dokumentide koostamisel ja e-kirjade haldamisel,
– raamatupidamise korraldamisel,
 internetiturunduses ning kodulehe ja sotsiaalmeedia haldamisel.

Kui plaanid ise tegeleda oma ettevõtte turundamisega internetis, kuid soovid kõrvale coach`i, kes juhendaks ja julgustaks, siis vaata lähemalt, milliseid võimalusi pakub internetiturunduse coaching!

Vajad vastuseid tööõiguslikele küsimustele? Praktiline lahendus on tööõigusalane e-konsultatsioon!

Karin Kask veebisekretäri asutaja

 

Võta meiega ühendust ja vaatame koos, kuidas saame Sulle kasulikud olla!

 

Tööta targalt, saavuta rohkem!