kujundustööd

Oled asutanud ettevõtte, aga puudu on veel logo?
Soovid tõsta oma esinduslikkust, aga kujundamist vajab visiitkaart?
Korraldad ürituse, kuid puudu on reklaamplakat, bänner, kava?
 

Veebisekretär on loodud just selleks, et osutada ettevõtte tegevust toetavaid teenuseid sh erinevad kujundustööd. Nii saad pühenduda Sinu jaoks olulisele!

 

Milliseid kujundustööd me ära teeme?

Pakume Sinu visioonist ja ideest lähtuvalt kujundusteenust nii veebi kui trükiste jaoks. Kujundame Sinu jaoks ära logo, visiitkaardid, bännerid, flaierid, roll-upi, plakatid, kutsed, kava, kleebised, veebilehe jms. Lisaks koostame logo- ja stiiliraamatuid ning teeme küljendustöid. 

Eri Klas
Autor Loori Paadik

Ühe ürituse, olgu selleks kontsert, lavastus, suvetuur vms, korraldamisega kaasneb erinevas formaadis ja mõõdus kujundusfailide loomise vajadus – erinevas mõõdus paberplakatid, ajalehe kuulutused, facebooki ja instagrami reklaamid, facebook event`ide kaanepildid, kava jms. On oluline, et kõik ürituse korraldamisega kaasnevad kujundustööd saaksid õigeaegselt ja korrektselt tehtud. Oleme selles Sinu virtuaalsed abilised.

Logo kujundamine on ettevõtte visuaalse identiteedi loomisel üks esimesi ja tähtsamaid samme. Meie eesmärgiks on luua logo, mis oleks visuaalselt köitev, meeldejääv, asjakohane ja omanäoline. Loe edasi, kuidas käib logo kujundamine veebisekretäri poolt!

Kui soovid oma ettevõttele kujundada logo, on kasulik tellida juurde ka logoraamatu koostamine. Loe edasi, mis on logoraamat ja kuidas logoraamatu koostamine välja näeb! 

Kui eesmärgiks on tagada, et igat ettevõtte visuaalset elementi kasutataks järjepidevalt ühesuguselt, on mõistlik ette võtta stiiliraamatu koostamine. Loe lähemalt, mis on stiiliraamat ning kuidas stiiliraamatu koostamine välja näeb!

Veebikujundus on ajamahukas töö. Selle tulemiks on vastavalt Sinu soovile kas .ai või .psd fail, kust front-end arendaja (meie teenus seda ei sisalda) saab kasutajaliidese elementide jaoks parameetreid vaadata ning need CSS-i ja HTML-i abil teostada. Veebikujundus arvestab kõiki kasutusmugavuse häid tavasid.

 

küsi pakkumist

 

MILLINE ON SINU KASU?

logo tellimine
Autor Loori Paadik

Sinu ettevõttel on meeldejääv ja visuaalselt köitev logo. Sinu visiitkaart on esinduslik ja ettevõtte nägu. Sinu veeb on omanäoline, mille iga detail vastab Sinu soovidele. Sinu korraldatava ürituse reklaam on silmapaistev ja kutsuv. Sinu tellitud kujundustöö valmib operatiivselt, on kvaliteetne ning vastab Sinu ootustele.

Tellides kujundustöö veebisekretärilt, oled efektiivsem, kuna hoiad kokku:
♦ aega spetsiifilisi oskusi nõudev kujundustöö tehakse Sinu eest ära

♦ raha maksad vaid tehtud töötundide eest
ning saad pühenduda olulisele (lähedased, ettevõtte põhitegevus, juhtimine ja arendamine).

 

Mida kliendid räägivad?

Kertti Viru veebisekretär kujundusteenusOlin ühel reedel väga nõmedas olukorras, sest kujundust oli vaja esmaspäevaks ja kõigele lisaks ajasin mõõdud ka sassi. Veebisekretäri leidsin lihtsalt googeldades, ju siis olid tähed minu poolel, sest esmaspäeva hommikuks oli kõik olemas ja korras.

Kertti Viru, Eesti Juuksurite Ühenduse tegevjuht / juuksuriteuhendus.ee

          “Jäin tööga väga rahule, sest projektijuhtimine oli hästi tehtud ja kõik
           kokkulepped kehtisid. Mu meelest sai ka tulemus visuaalselt hea.”

          Liivi, reklaamplakati kujunduse tellija

“Teenusega jäime rahule, suhtlus oli väga kiire, viisakas ja asjalik. Stiiliraamatu koostamise osas saime soovitud tulemuse, turvalised valikud ja see, mis sai tellitud.”

Katrin, stiiliraamatu tellija 

 

KUJUNDUSTÖÖD – MILLINE ON MEIE KOGEMUS?

Veebisekretär on väikeettevõtte virtuaalne assistent, kelle meeskonda kuulub enam kui 5-aastase töökogemusega noor ja andekas kujundaja. Valiku tehtud töödest leiad käesoleval lehel.

 

Palju kujundustööd maksavad?

kujundustööd - visiitkaardi kujundamine
Autor Loori Paadik

Teenuse hinnaks on 25 eurot tund. Lihtsamad tööd võtavad aega tund-kaks, logo kujundamine ning logo- ja stiiliraamatu koostamine seevastu mõnevõrra rohkem. Stiiliraamatu hind sõltub sellest, millistest komponentidest Sinu stiiliraamat koosneb. Veebikujunduse hind selgub Sinu ettevõtte soovidega tutvumise käigus.

Kirjelda meile oma soove ja me teeme Sulle personaalse pakkumise, arvestades just Sinu ettevõtte soove ja eripärasid.

.

KUIDAS NÄEB VÄLJA KOOSTÖÖ?

Koostöö veebisekretäriga on lihtne! Võta meiega ühendust ja kirjelda oma ettevõtte vajadusi. Anna meile edasi oma visioon ja idee, et kujundusteenus kulgeks sujuvalt ja kujundustöö saaks võimalikult Sinu ettevõtte näoline.

kujundustööd
Autor Loori Paadik

Arutame läbi üksikasjad ja teeme Sulle pakkumise koos orienteeruva ajakulu ja hinnaga. Kui meie pakkumine Sulle sobib, asume tööle! Omavaheliseks suhtlemiseks kasutame Sulle sobivat kommunikatsioonivahendit (chat, e-mail, telefon, skype vms).

Esitame Sulle päeva-kahe jooksul esmase kavandi ülevaatamiseks ja parandusettepanekute tegemiseks. Pärast muudatuste sisseviimist saadame Sulle töö taaskord ülevaatamiseks ja vajadusel muudatusettepanekute tegemiseks.  

Edukad kujundustööd põhinevad aktiivsel suhtlemisel. Meie jaoks on oluline, et kujundustööd saaksid tehtud professionaalselt ja operatiivselt ning seda kõike Sinu ettevõtte vajadustest lähtuvalt.

 

Millest kirjutame?

Kujundustöö tähtsust ettevõtte esmamuljele ei tasu alahinnata. Nii logo kui ka visiitkaart täidavad Sinu ettevõttes esindusfunktsiooni.

kleebise kujundamine
Autor Loori Paadik

Kuidas tagada, et need tuleksid selle ülesandega parimal võimalikult moel toime? Loe lähemalt postitusest Kujundustöö mõju esmamuljele ehk logost ja visiitkaardist.

Stiiliraamat on detailne ja praktiline kasutusjuhend, mis tagab, et igat ettevõtte visuaalset elementi kasutatakse järjepidevalt ühesuguselt. Loe lähemalt stiiliraamatust ja selle kasulikkusest postitusest Stiiliraamat ehk CVI – kellele ja milleks?.

 

MILLISEID TEENUSEID VEEL PAKUME?

Ettevõtlusega kaasneb paratamatult hulk rutiinseid ja aeganõudvaid, kuid äri toimimiseks olulisi tegevusi. Mõistlik on läbi mõelda, milliste tegevustega peaksid ise tegelema, millised aga delegeerima edasi. Delegeerida tasub eelkõige rutiinsed ja administratiivsed ülesanded ning tegevused, kus jääb puudu spetsiifilistest oskustest.

Isiklik virtuaalassistent hoiab korras e-posti, vormistab ja haldab Sinu ettevõtte dokumendid, sisestab andmeid, teostab infootsinguid, on abiks müügi- ja ostutöös.

Lisaks oleme Sinu virtuaalsed assistendid ka raamatupidamise korraldamisel.

Karin Kask veebisekretäri asutaja

 

Võta meiega ühendust ja vaatame koos, kuidas saame Sulle kasulikud olla!

     

    Tööta targalt, saavuta rohkem!