tööõigusalane e-konsultatsioon

Otsid abilist, kes aitaks leida vastuseid tööõiguslikele küsimustele?

Veebisekretär on loodud just selleks, et võtta enda kanda ettevõtte tegevust toetavad ülesanded sh tööõigusalane e-konsultatsioon väikeettevõttele.

 

Mis on tööõigusalane e-konsultatsioon?

Tööõigusalane e-konsultatsioon on virtuaalne õigusabiteenus, mille raames pakume Sulle juriidilist konsultatsiooni valdkonnas, millega ettevõtjana tahestahtmata kokku puutud – selleks on  tööõigus.

Tööõigusalane e-konsultatsioon ei sisalda lepingute ja menetlusdokumentide koostamist ega analüüsi – lepingud ja menetlusdokumendid koostame ning vajadusel analüüsime dokumendihalduse teenust osutades.

E-konsultatsiooni käigus anname vastus konkreetsele Sinu poolt esitatud  tööõigusalasele küsimusele.

 

Milline on Sinu kasu?

Saad oma tööõigusalasele küsimusele kiire, asjatundliku ja põhjendatud vastuse, mida oma ettevõtte töös rakendada.

 

Milline on meie kogemus?

Veebisekretär on väikeettevõtte virtuaalne assistent, mille asutajana oman enam kui 10-aastast personalitöö- ja õigusealast kogemust. Olen selle aja jooksul nii koordineerinud kui ka ise tegelenud asutuses personalitööga ja vastutanud dokumentide seadusele vastavuse eest. Seetõttu oskan antud valdkonnas näha nii suurt pilti ja olen ka kursis spetsiifiliste üksikasjadega. 

 

Palju teenus väikeettevõttele maksab?

Tööõigusalane e-konsultatsioon maksab 25 eurot.

Kui teenuse kirjeldus ei vasta 100% Sinu ettevõtte vajadustele, võta meiega ühendust ja kirjelda oma soove. Teeme Sulle personaalse pakkumise, arvestades just Sinu ettevõtte eripärasid.

 

Kuidas näeb välja koostöö?

Koostöö veebisekretäriga on lihtne! Võta meiega ühendust ja edasta oma küsimus võimalikult täpse probleemi kirjeldusega.

Võtame Sinu küsimuse kiirelt menetlusse ja esitame vajadusel täpsustavaid küsimusi. Koostame kahe tööpäeva jooksul põhjendatud vastuse mahuga kuni 1 A4 ja edastame koos arvega Sinu e-posti aadressile.

 

Millest kirjutame?

Üheks põletavamaks teemaks töösuhtes on töötasu maksmine, millest saad lugeda lähemalt postitustes Töötasu maksmine, muutmine ja arvutamine – puust ja punaseks ning Töötasust ja sellest, kuidas toimub töötasu tasaarvestamine!

 

Milliseid teenuseid veel pakume?

Ettevõtlusega kaasneb paratamatult hulk rutiinseid ja aeganõudvaid, kuid äri toimimiseks olulisi tegevusi. Mõistlik on läbi mõelda, milliste tegevustega peaksid ise tegelema, millised aga delegeerima edasi. Delegeerida tasub eelkõige rutiinsed ja administratiivsed ülesanded ning tegevused, kus jääb puudu spetsiifilistest oskustest.

Lisaks tööõigusalasele e-konsultatsioonile oleme Sinu virtuaalsed assistendid ka:
raamatupidamise korraldamisel,
kujundustöö teostamisel
,
– dokumentide koostamisel ja e-kirjade haldamisel,
turunduse läbiviimisel ning kodulehe ja sotsiaalmeedia haldamisel.

Kui plaanid ise tegeleda oma ettevõtte turundamisega internetis, kuid soovid kõrvale coach`i, kes juhendaks ja julgustaks, siis vaata lähemalt, milliseid võimalusi pakub internetiturunduse coaching!

Karin Kask veebisekretäri asutaja

 

Võta meiega ühendust ja vaatame koos, kuidas saame Sulle kasulikud olla!

 

Tööta targalt, saavuta rohkem!