stiiliraamatu koostamine

Stiiliraamat on detailne ja praktiline kasutusjuhend, mis tagab, et igat ettevõtte visuaalset elementi kasutatakse järjepidevalt ühesuguselt. Stiiliraamatu koostamine on oluline, kuna selle alusel saab kujundaja ettevõtte ühtsest tunnusgraafikast lähtuvalt luua kiirelt ja mugavalt erinevate esindusmaterjalide tarbeks kujundusfailid. Ja sealt edasi valmistooteni (näiteks erinevad trükised) on juba väike samm. Loe lähemalt stiiliraamatust ja selle kasulikkusest postitusest Stiiliraamat ehk CVI – kellele ja milleks?.

 

Stiiliraamatu koostamine

stiiliraamat ehk CVITellides stiiliraamatu veebisekretärilt, saad ise vastavalt oma ettevõtte vajadustele valida, millistest osadest see koosneb. Seetõttu mõtle enne stiiliraamatu tellimist põhjalikult läbi, millistel esindusmaterjalidel (visiitkaart, dokumendimallid, ümbrikud jms) Sa ettevõtte tunnusgraafikat kasutama hakkad ja anna sellest meile teada! Nii loome stiiliraamatusse just Sinu ettevõtte jaoks oluliste dokumentide näidised. Meie loodud stiiliraamat on pdf formaadis dokument, mis sisaldab järgmist:

  • logo kasutus – proportsioonid, kaitseala, mõõdud, paigutus, kasutusjuhud, alternatiivsed versioonid;
  • värvipalett – tavaliselt üks-kaks põhivärvi ja toetavad sekundaarvärvid;
  • tüpograafia – fondid, nende suurused ja kasutus;
  • pildid* – fotode laad ja stiil, efektid ning töötluse aste;
  • ikoonid* – nii veebis kui trükistel kasutatav ühtse stiiliga ikoonide set;
  • ettevõtte jaoks oluliste dokumentide näidised – visiitkaart, e-kirja signatuur, hinnapakkumise blankett, kirjablankett, dokumendikaaned, esitluspõhjad, lipp jne.

* pilte ja ikoone ei pruugi iga ettevõtte tunnusgraafikas esineda

Palju stiiliraamatu koostamine maksab? Võta meiega ühendust ja teeme Sulle personaalse pakkumise, arvestades just Sinu ettevõtte soove ja eripärasid.

 

Karin Kask veebisekretäri asutajaVõta meiega ühendust ja jäta stiiliraamatu koostamine meie hooleks!