TURUNDUSTEENUSED

Turundusteenused väikeettevõttele - Veebisekretär

Otsid abilist, kes teeb Sinu ettevõtte internetis nähtavaks, toob sinu veebilehele või e-poodi rohkem külastajaid ning muudab nad lojaalseteks klientideks?

Veebisekretär on loodud just selleks, et võtta enda kanda ettevõtte tegevust toetavad ülesanded sh turundusteenus väikeettevõttele. Nii saad Sina pühenduda Sinu jaoks olulisele!

 

Milliste digiturunduse teenustega meie sind aitame?

Veebilehe audit

Kui sa soovid aru saada, miks külastajad sinu veebilehel ei tee piisavalt soovitud tegevusi.

Põhjuseid võib olla mitmeid:

 • visuaalne külg,
 • kasutajamugavus,
 • arendus,
 • SEO ja copy,
 • või hoopis kõik kokku.

Veebilehe audit annab sulle selge ülevaate hetkeolukorrast ning meiepoolsed soovitused, mida parandada, et kasvatada müüki.


Google reklaamikampaaniate loomine ning haldus

Kui Sa soovid suurendada päringute arvu veebilehel, tellimuste suurust e-poes või muuta olemasolevad Google reklaamid efektiivsemaks.

Esmalt paneme Sinuga koos paika eesmärgid ning seejärel loome reklaamistrateegia.

Vajadusel aitame luua ja seadistada Google Ads, Google Analytics ning Google Search Console kontod ja ühendada need veebilehega.

Viime läbi märksõna analüüsi, optimeerime sihtrühma. Kirjutame reklaamitekstid ja kujundame visuaalid. Seame üles, monitoorime ja testime reklaamikampaaniaid ning mõõdame tulemusi.

Analüüsime tehtut ning optimeerime ja kohandame vastavalt kampaaniaid. Kogu tegevusest anname Sulle igakuiselt selge ülevaate.


Meta reklaamikampaaniate loomine ning haldus

Kui Sa soovid suurendada oma brändi tuntust, leida uusi kliente või tuua e-poodi tagasi ostu mittesooritanud külastajad.  

Esmalt paneme Sinuga koos paika eesmärgid ning seejärel loome reklaamistrateegia.

Vajadusel aitame luua ja seadistada Meta Business Manager ja Ads Manager kontod ning lisada veebilehele Meta piksli (ühendus veebilehe ja reklaamikonto vahel) ja seadistada evendid (tegevused), mida jälgime.

Kirjutame reklaamitekstid ja kujundame visuaalid. Seame üles, monitoorime ja testime reklaamikampaaniaid ning mõõdame tulemusi.

Analüüsime tehtut ning optimeerime ja kohandame vastavalt kampaaniaid. Kogu tegevusest anname Sulle igakuiselt selge ülevaate.


E-maili turundus

Kui Sa soovid potentsiaalsetele klientidele läheneda personaalsemalt, suurendada e-poe müüki või kasvatada lojaalset kliendibaasi.

Esmalt paneme Sinuga koos paika eesmärgid ning seejärel loome reklaamistrateegia.

Vajadusel aitame seadistada e-mailide edastamise ning kontaktide haldamise platvormi. Loome turunduskampaaniad ja saadame uudiskirju.

Viime vajalikud muudatused sisse veebilehel – e-maili listiga liitumise kontaktvormi ja täname-lehe loomine.

Analüüsime tehtut ning optimeerime ja kohandame vastavalt kampaaniaid. Kogu tegevusest anname Sulle igakuiselt selge ülevaate.


Sotsiaalmeedia haldus

Kui Sa soovid suurendada brändituntust, luua klientidega suuremat sidet ning rääkida oma lugu.

Esmalt paneme Sinuga koos paika eesmärgid ning seejärel loome reklaamistrateegia.

Haldame Sinu ettevõtte sotsiaalmeedia kanaleid. See hõlmab vajadusel konto seadistamist, etteantud sisu lisamist või sisuloomet ning suhtlemist jälgijaskonnaga.

 

Võta meiega julgesti ühendust SIIN ja räägime lähemalt,
kuidas saame olla sinule kasulikud.

 

Kuidas digiturundus ja koostöö meie vahel toimib?

Edukaks koostööks on kolm lihtsat sammu:

 • kui oled meiega ühendust võtnud ja oma soove kirjeldanud,
 • lepime kokku videokõne, kus meie turundusspetsialist selgitabe välja sinu hetkeolukorra ning eesmärgid,
 • peale seda koostame tegevusplaani eesmärkide saavutamiseks.

Tihtipeale ei ole mõtet tormata Google või Meta kampaaniate loomise juurde, vaid tuleb teha põhjalik veebilehe audit, et määrata kindlaks, kas kodus on tehtud kõik, et külalistel oleks sinu juures hea, lihtne ja mugav teha soovitud toiminguid.  🙂

Koostöö tulemusena

Sinu ettevõtte koduleht sisaldab alati värskeimat sisu, mis pakub nii väärtust kui kutsub ostu sooritama.

Sinu ettevõtte nähtavus internetis on suurenenud, kuna ettevõtte kodulehe positsioon Google otsingumootoris on paranenud ja reklaamikampaaniad kasvatavad brändi tuntust.

Sul on meililist, kellele saad jagada väärt teadmist ja oma pakkumisi.

Sinu ettevõte on sotsiaalmeedias tegus, jagab regulaarselt huvitavat ja kasulikku sisu ning suhtleb aktiivselt jälgijatega. 

Delegeerides oma ettevõtlust toetavad tegevused sh väikeettevõtte turundamise veebisekretärile, oled efektiivsem, kuna sina saad pühenduda olulisele (lähedased, ettevõtte põhitegevus, juhtimine ja arendamine).

 

Väikeettevõtte turundamine – milline on meie kogemus?

Veebisekretär on väikeettevõtte virtuaalne assistent, kelle meeskonda kuuluvad turundusspetsialistid, kellel kokku on turundusmaastikul üle 20 aasta edukat tegutsemist.

 

Palju turundusteenus väikeettevõttele maksab?

Keeruline on välja tuua näidishindu, kuna turundusteenus väikeettevõttele on kompleksne ja sõltub paljudest asjaoludest. Kõik algab Sinu ettevõtte senise turundustegevusega tutvumise ja analüüsiga. Nii saame alusandmed, mille põhjal luua toimiv turundusplaan.

Lähtume oma töös eelkõige Sinu ettevõtte vajadustest ja soovidest, kuid oluline osa on ka Sinu ettevõtte reklaamieelarvel. Hinna kujundamisel mängib suurt rolli  sinupoolne sisend ehk mis on turunduseks loodud sinu poolt ja mida peame meie looma (tekst, pildid, videod jm).

Samuti tuleb arvestada sihtgrupi optimeerimise vajadust – on see juba tehtud või alustame otsast. On Sul juba turunduseks vajalikud kontod loodud ja seadistatud või mitte jms.

 

Võta meiega ühendust ja vaatame koos, kuidas saame olla sinule kasulikud!

   

  Tööta targalt, saavuta rohkem!