turundusteenus väikeettevõttele

Otsid abilist, kes teeks Su ettevõtte internetis nähtavaks ning aitaks läbi viia edukaid ja originaalseid turunduskampaaniaid?

Veebisekretär on loodud just selleks, et võtta enda kanda ettevõtte tegevust toetavad ülesanded sh turundusteenus väikeettevõttele. Nii saad Sina pühenduda Sinu jaoks olulisele!

 

Milliseid turundusteenuseid väikeettevõttele pakume?

Pakume Sulle järgnevaid turundusteenuseid: 

Google, Facebooki ja Instagrami turunduskampaaniate loomine ja haldus. Loome ja seadistame Google Adsi, Google Analyticsi ja Facebooki reklaamikonto. Viime läbi märksõna analüüsi, optimeerime sihtrühma, paigaldame Facebook pixeli. Kirjutame reklaamitekstid ja kujundame visuaalid. Seame üles, monitoorime ja testime reklaamikampaaniaid ning mõõdame tulemusi. Analüüsime tehtut ning optimeerime ja kohandame vastavalt kampaaniat.

E-maili turundus. Loome ja seadistame e-mailide edastamise ja haldamise süsteemi ning käivitame kampaaniad ja saadame uudiskirju. Viime vajalikud muudatused sisse veebilehele – e-maili listiga liitumise kontaktvormi ja täname-lehe loomine.

Sisuturundus. Toimetame Sinu blogipostitused etteantud sisuga, optimeerime, lisame visuaalid ja levitame kokkulepitud kanalites.

Kodulehe haldus. Optimeerime märksõnade analüüsi põhjal Sinu veebilehe ja blogipostitused (SEO), et lehe sisu oleks otsimootoritele leitav. Haldame Sinu kodulehte (WordPress, Shopify), värskendades seda etteantud infoga. Kodulehe teksti kirjutamisel peame silmas kasutajasõbralikkust ja müügile suunatust. 

Sotsiaalmeedia haldus. Haldame Sinu ettevõtte sotsiaalmeedia kanaleid. See hõlmab konto seadistamist, etteantud sisu lisamist ja suhtlemist jälgijaskonnaga.

 

küsi pakkumist

 

Milline on Sinu kasu?

turundusteenus väikeettevõttele

Sinu ettevõtte koduleht sisaldab alati värskeimat sisu, mis pakub nii väärtust kui kutsub ostu sooritama. Sinu ettevõtte nähtavus internetis on suurenenud, kuna ettevõtte kodulehe positsioon Google otsingumootoris on paranenud ja reklaamikampaaniad kasvatavad brändi tuntust. Sul on meililist, kellele saad jagada väärt teadmist ja oma pakkumisi. Sinu ettevõte on sotsiaalmeedias tegus, jagab regulaarselt huvitavat ja kasulikku sisu ning suhtleb aktiivselt jälgijatega. 

Delegeerides oma ettevõtlust toetavad tegevused sh väikeettevõtte turundamise veebisekretärile, oled efektiivsem, kuna hoiad kokku:
aega  spetsiifilisi teadmisi vajav internetiturundamine tehakse Sinu eest ära

 raha maksad vaid tehtud töötundide eest
ning saad pühenduda olulisele (lähedased, ettevõtte põhitegevus, juhtimine ja arendamine).

 

Väikeettevõtte turundamine – milline on meie kogemus?

Veebisekretär on väikeettevõtte virtuaalne assistent, kelle meeskonda kuuluvad turundusspetsialistid, kellel kokku on turundusmaastikul üle 20 aasta edukat tegutsemist.

 

Palju turundusteenus väikeettevõttele maksab?

Turundusteenus maksab Sulle just nii palju, kui palju Sinu ettevõte teenust kuus kasutab.

Keeruline on välja tuua näidishindu, kuna turundusteenus väikeettevõttele on kompleksne ja sõltub paljudest asjaoludest. Kõik algab Sinu ettevõtte senise turundustegevusega tutvumise ja analüüsiga. Nii saame alusandmed, mille põhjal luua toimiv turundusplaan.

Lähtume oma töös eelkõige Sinu ettevõtte vajadustest ja soovidest, kuid oluline osa on ka Sinu ettevõtte reklaamieelarvel. Hinna kujundamisel mängib rolli ka see, kas soovitud reklaamtekstid ja visuaalid (pildid, videod jms) on Sinu poolt või loome need ise. Samuti tuleb arvestada sihtgrupi optimeerimise vajadust – on see juba tehtud või alustame otsast. On Sul juba turunduseks vajalikud kontod loodud ja seadistatud või mitte jms.

Kirjelda meile oma soove ja me teeme Sulle personaalse pakkumise, arvestades just Sinu ettevõtte eripärasid.

 

Kuidas näeb välja koostöö?

Koostöö veebisekretäriga on lihtne! Võta meiega ühendust ja kirjelda oma ettevõtte vajadusi. Arutame läbi üksikasjad ja teeme Sulle pakkumise koos teenuste kirjelduse, orienteeruva ajakulu ja hinnaga.

Kui meie pakkumine Sulle sobib, sõlmime teenuse osutamise lepingu ja asume tööle! Omavaheliseks suhtlemiseks kasutame Sulle sobivat kommunikatsioonivahendit (chat, e-mail, telefon, skype vms).

 

Millest kirjutame?

kuidas luua edukas google reklaam

Oleme kokku pannud e-raamatu “Kuidas luua edukas Google reklaam”, milles toome välja märksõnade, reklaamteksti ja maandumislehe olulised aspektid ning anname juhtnööre kampaania seadistamiseks ja tulemuste mõõtmiseks.​ Kui soovid oma turundusalaseid teadmisi Google reklaami loomisel täiendada või värskendada, siis tutvu kindlasti meie tasuta e-raamatu saamise võimalusega!

Kodulehe optimeerimisest oleme kirjutanud postitustes Kodulehe optimeerimine ehk kuidas saada Googles tasuta nähtavaks OSA 1 ja SEO ehk kuidas saada Googles tasuta nähtavaks OSA 2.

Google Search Console’ist oleme kirjutanud 2 postitust – Google Search Console ehk kuidas Sinu veebilehel Googles läheb? ja Veebilehe indekseerimine robotite poolt. Google Analyticsit käsitleme kirjutises Google Analytics ehk saa teada, kes on Su veebilehe külastaja

Lisaks oleme toonud välja Ettevõtjate suurimad vead sotsiaalmeedia kasutamisel. Blogimisest oleme kirja saanud hetkel kaks postitust: 6 põhjust, miks alustada oma ettevõtte blogiga ja Eduka äriblogimise algtõed.

 

Milliseid teenuseid veel pakume?

Ettevõtlusega kaasneb paratamatult hulk rutiinseid ja aeganõudvaid, kuid äri toimimiseks olulisi tegevusi. Mõistlik on läbi mõelda, milliste tegevustega peaksid ise tegelema, millised aga delegeerima edasi. Delegeerida tasub eelkõige rutiinsed ja administratiivsed ülesanded ning tegevused, kus jääb puudu spetsiifilistest oskustest.

Isiklik virtuaalassistent hoiab korras e-posti, vormistab ja haldab Sinu ettevõtte dokumendid, sisestab andmeid, teostab infootsinguid, on abiks müügi- ja ostutöös.

Lisaks oleme Sinu virtuaalsed assistendid ka:
raamatupidamise korraldamisel ja
kujundustöö teostamisel.

Karin Kask veebisekretäri asutaja

 

Võta meiega ühendust ja vaatame koos, kuidas saame Sulle kasulikud olla!

     

    Tööta targalt, saavuta rohkem!