raamatupidamisteenus väikeettevõttele

Otsid abilist, kes
– koostaks Sinu ettevõtte majandusaasta aruande,
– pakuks igakuist raamatupidamisteenust väikeettevõttele?

Veebisekretär on loodud just selleks, et võtta enda kanda ettevõtte tegevust toetavad ülesanded sh raamatupidamise. Nii saad Sina pühenduda Sinu jaoks olulisele.

 

Milliseid raamatupidamise teenuseid pakume?

Meie raamatupidamisteenus väikeettevõttele võimaldab Sul:

tellida ühekordseid töid:
◊ raamatupidamise sisseseadmine ja kontoplaani korrastamine
◊ raamatupidamise sise-eeskirja koostamine
◊ raamatupidamise aastaaruande koostamine

delegeerida osaliselt või siis kogu oma ettevõtte raamatupidamine veebisekretärile:
◊ algdokumentide kontroll ja vajalikesse andmikesse kandmine

◊ ostuarvete kajastamine
◊ müügiarvete koostamine
◊ müügiarvete saatmine (vajadusel)
◊ pangatehingute kajastamine
◊ maksuarvestus
◊ kassaarvestus
◊ põhivara arvestus
◊ palgaarvestus
◊ bilanss, kasumiaruanne
◊ maksuarvestus ja aruandlus 

 

Milline on Sinu kasu?

Sinu ettevõtte raamatupidamine vastab seaduses sätestatud nõuetele. Maksud on õigeaegselt ja korrektselt deklareeritud. Majandusaasta aruanne on asjatundlikult koostatud ja esitatud.

Delegeerides oma ettevõtlust toetavad tegevused sh väikeettevõtte raamatupidamine veebisekretärile, oled efektiivsem, kuna hoiad kokku:
aega  spetsiifilisi teadmisi vajav raamatupidamine tehakse Sinu eest ära

 raha maksad vaid tehtud töötundide eest
ning saad pühenduda olulisele (lähedased, ettevõtte põhitegevus, juhtimine ja arendamine).

 

Väikeettevõtte raamatupidamine – milline on meie kogemus?

Veebisekretär on väikeettevõtte virtuaalne assistent, kelle meeskonda kuuluvad kokku enam kui 15 aastat väikeettevõtetele raamatupidamisteenust osutanud raamatupidajad.

 

Palju raamatupidamisteenus väikeettevõttele maksab?

väikeettevõtte raamatupidamineRaamatupidamisteenus väikeettevõttele maksab Sulle just nii palju, kui palju Sinu ettevõte teenust kuus kasutab. 

Mikroettevõtte igapäevase raamatupidamise korraldamise hinnaks on alates 29 eurot kuus. See sisaldab ühes kuus paari müügiarve koostamist, paari ostuarve registreerimist, ühe töötaja tööjõumaksude deklareerimist.  Majandusaasta aruande koostamise hinnad algavad 69 eurost.

Tegemist on näidetega. Teeme Sulle personaalse pakkumise, arvestades just Sinu ettevõtte eripärasid.

 

Kuidas näeb välja koostöö?

Koostöö veebisekretäriga on lihtne! Võta meiega ühendust ja kirjelda oma ettevõtte vajadusi. Arutame läbi üksikasjad ja teeme Sulle pakkumise koos teenuste kirjelduse, orienteeruva ajakulu ja hinnaga.

Kui meie pakkumine Sulle sobib, sõlmime teenuse osutamise lepingu ja asume tööle! Omavaheliseks suhtlemiseks kasutame Sulle sobivat kommunikatsioonivahendit (chat, e-mail, telefon, skype vms).

Ettevõtte majandusaasta aruande koostamine näeb välja järgmine. Pakkumise tegemiseks soovime teada Sinu ettevõtte eelmise aasta tehingute arvu. Kui hind sobib, palume Sul esitada meile dokumendid aruandeperioodil toimunud tehingute kohta koos eelmise perioodi majandusaasta aruandega, eelistatult faili jagamise keskkonnas (Google Drive, Dropbox, e-mail vms). Seejärel palume Sul teha raamatupidajale Ettevõtjaportaalis volitus aruande koostamiseks ja esitamiseks. Meie raamatupidaja küsib vajadusel täiendavaid andmeid ja koostab esitatud dokumentide põhjal raamatupidamise aastaaruande. Vajadusel lisame sellele Sinu poolt koostatud tegevusaruande ning sisestame aruande Ettevõtjaportaali. Sinupoolse allkirjastamise järgselt lisame aruandele kasumi jaotamise või kahjumi katmise ettepaneku ja esitame aruande registrisse.

 

Raamatupidamisteenus väikeettevõttele – mida kliendid räägivad?

“Suur tänu et olite valmis kiirel ajal veel ühe töö ette võtma. Ja suur tänu teile ja raamatupidajale selgituste eest, kannatlike selgituste eest. See on nii oluline ja julgustav!!! Suur tänu teile! Ja kuna järgmine aasta ka vaja sellist asja teha, siis ilmselt pöördun äkki võib olla uuesti teie poole. Küll ilmselgelt kõvasti varem :)”
Katrin, raamatupidamisteenuse tellija, 2019

 

“Teenusega jäime väga rahule, kiire ja korralik.”
Andra, majandusaasta aruande tellija, 2019

 

“Ma olen teenusega väga rahul! Väga kiire ja kvaliteetne. Suur aitäh!”
Kadri Sams, Kutz Koolituskeskus & Barbershop tegevjuht, majandusaasta aruande tellija (2019)

 

Millest kirjutame?

mida ettevotjana raamatupidamisest teadma peaksidIga ettevõttega kaasneb raamatupidamiskohustus. Selleks, et olla edukam ja teadlikum ettevõtja, on oluline mõista raamatupidamise algtõdesid. Ettevõtjate teadmiste tõstmiseks, oleme koostanud e-raamatu “Mida ettevõtjana raamatupidamisest teadma peaksid”. Kui soovid oma raamatupidamise alaseid teadmisi täiendada või värskendada, siis tutvu kindlasti meie tasuta e-raamatu saamise võimalusega!
Lisaks pakume Sulle lugemiseks järgmisi blogipostitusi:
Ettevõtte majandusaasta aruande koostamine – abiks tegijale
Raamatupidamise aastaaruande koostamise põhimõtted
Ettevõtte raamatupidamine algajale

 

Milliseid teenuseid veel pakume?

Ettevõtlusega kaasneb paratamatult hulk rutiinseid ja aeganõudvaid, kuid äri toimimiseks olulisi tegevusi. Mõistlik on läbi mõelda, milliste tegevustega peaksid ise tegelema, millised aga delegeerima edasi. Delegeerida tasub eelkõige rutiinsed ja administratiivsed ülesanded ning tegevused, kus jääb puudu spetsiifilistest oskustest.

Isiklik virtuaalassistent hoiab korras e-posti, vormistab ja haldab Sinu ettevõtte dokumendid, sisestab andmeid, teostab infootsinguid, on abiks müügi- ja ostutöös.

Lisaks oleme Sinu virtuaalsed assistendid ka:
kujundustöö teostamisel
,
internetiturunduses ning kodulehe ja sotsiaalmeedia haldamisel.

 

Karin Kask veebisekretäri asutaja

 

Võta meiega ühendust ja vaatame koos, kuidas saame Sulle kasulikud olla!

 

Tööta targalt, saavuta rohkem!