raamatupidamisteenus väikeettevõttele

Otsid abilist, kes
– koostaks Sinu ettevõtte majandusaasta aruande,
– pakuks igakuist raamatupidamisteenust väikeettevõttele?

Veebisekretär on loodud just selleks, et võtta enda kanda ettevõtte tegevust toetavad ülesanded sh raamatupidamise. Nii saad Sina pühenduda Sinu jaoks olulisele.

 

Milliseid raamatupidamise teenuseid pakume?

Meie raamatupidamisteenus väikeettevõttele võimaldab Sul:

tellida ühekordseid töid:
◊ raamatupidamise aastaaruande koostamine

delegeerida osaliselt või siis kogu oma ettevõtte raamatupidamine veebisekretärile: algdokumentide kontroll ja vajalikesse andmikesse kandmine, ostuarvete ja pangatehingute kajastamine, müügiarvete koostamine ja vajadusel väljasaatmine, maksuarvestus, kassaarvestus, põhivara arvestus, palgaarvestus,  aruandlus jms.

 

Selleks, et teha Sulle pakkumine, kirjelda meile oma ettevõtte tegevust!
Palju liigub ühes kuus ostuarveid ja tšekke, palju müügiarveid, kas ettevõte on käibemaksukohustuslane ja kas maksad endale ka töötasu või omad töötajaid?

küsi pakkumist

 

Milline on Sinu kasu?

Sinu ettevõtte raamatupidamine vastab seaduses sätestatud nõuetele. Maksud on õigeaegselt ja korrektselt deklareeritud. Majandusaasta aruanne on asjatundlikult koostatud ja esitatud.

Delegeerides oma ettevõtlust toetavad tegevused sh väikeettevõtte raamatupidamine veebisekretärile, oled efektiivsem, kuna hoiad kokku:
aega  spetsiifilisi teadmisi vajav raamatupidamine tehakse Sinu eest ära

 raha maksad vastavalt kokkuleppele fikseeritud tasu
ning saad pühenduda olulisele (lähedased, ettevõtte põhitegevus, juhtimine ja arendamine).

 

Väikeettevõtte raamatupidamine – milline on meie kogemus?

Veebisekretär on väikeettevõtte virtuaalne assistent, kelle meeskonda kuuluvad enam kui 15 aastat väikeettevõtetele raamatupidamisteenust osutanud raamatupidajad.

 

Palju raamatupidamisteenus väikeettevõttele maksab?

väikeettevõtte raamatupidamineSelleks, et illustreerida, palju raamatupidamisteenus väikeettevõttele maksab, toome välja mõned näidishinnad.  

Näide. Sinu ettevõte ei ole käibemaksukohustuslane. Tšekkide, ostu- ja müügiarvete hulk kuus jääb 20 piiresse. Meie:

  • registreerime raamatupidamisdokumendid
  • koostame müügiarved/võimaldame programmis müügiarvete koostamist
  • pakume jooksvat raamatupidamisalast konsultatsiooni.

Teenuse hind – 60 eurot kuus. Hind ei sisalda majandusaasta aruande koostamist – selle koostame ühekordse lisatasu eest. Kui maksad endale töötasu või omad töötajaid, lisandub kuutasule 9 eurot töötaja kohta – selle eest teeme ära palgaarvestuse ja esitame maksudeklaratsioonid (TSD). Muud lisanduvad tööd ja aruanded kokkuleppel.

Kui Su puudub vajadus igapäevase raamatupidamisteenuse järgi ja soovid, et koostaksime kord aastas Sinu ettevõtte majandusaasta aruande, algavad hinnad 89 eurost.

Tegemist on näidetega. Teeme Sulle personaalse pakkumise, arvestades just Sinu ettevõtte eripärasid.

 

Kuidas näeb välja koostöö?

Koostöö veebisekretäriga on lihtne! Võta meiega ühendust ja kirjelda oma ettevõtte tegevust! Palju liigub ühes kuus ostuarveid ja tšekke, palju müügiarveid, kas ettevõte on käibemaksukohustuslane ja kas maksad endale ka töötasu või omad töötajaid? Arutame läbi üksikasjad ja teeme Sulle pakkumise koos teenuste kirjelduse, orienteeruva ajakulu ja hinnaga.

Kui meie pakkumine Sulle sobib, sõlmime teenuse osutamise lepingu ja asume tööle! Omavaheliseks suhtlemiseks kasutame Sulle sobivat kommunikatsioonivahendit (chat, e-mail, telefon, skype vms).

Ettevõtte majandusaasta aruande koostamine näeb välja järgmine. Pakkumise tegemiseks soovime teada Sinu ettevõtte eelmise aasta tehingute arvu. Kui hind sobib, palume Sul esitada meile dokumendid aruandeperioodil toimunud tehingute kohta koos eelmise perioodi majandusaasta aruandega, eelistatult faili jagamise keskkonnas (Google Drive, Dropbox, e-mail vms). Seejärel palume Sul teha raamatupidajale E-äriregistris volitus aruande koostamiseks ja esitamiseks. Meie raamatupidaja küsib vajadusel täiendavaid andmeid ja koostab esitatud dokumentide põhjal raamatupidamise aastaaruande. Vajadusel lisame sellele Sinu poolt koostatud tegevusaruande ning sisestame aruande E-äriregistrisse. Sinupoolse allkirjastamise järgselt lisame aruandele kasumi jaotamise või kahjumi katmise ettepaneku ja esitame aruande registrisse.

 

Raamatupidamisteenus väikeettevõttele – mida kliendid räägivad?

“Suur tänu et olite valmis kiirel ajal veel ühe töö ette võtma. Ja suur tänu teile ja raamatupidajale selgituste eest, kannatlike selgituste eest. See on nii oluline ja julgustav!!! Suur tänu teile! Ja kuna järgmine aasta ka vaja sellist asja teha, siis ilmselt pöördun äkki võib olla uuesti teie poole. Küll ilmselgelt kõvasti varem :)”
Katrin, raamatupidamisteenuse tellija

 

“Teenusega jäime väga rahule, kiire ja korralik.”
Andra, majandusaasta aruande tellija

 

“Ma olen teenusega väga rahul! Väga kiire ja kvaliteetne. Suur aitäh!”
Kadri Sams, Kutz Koolituskeskus & Barbershop tegevjuht, majandusaasta aruande tellija

 

“Suured tänud minu poolt Teie tehtud töö eest eelmisel aastal, olen Teie teenusega väga rahul, loodan, et meil tuleb sama sujuv koostöö ka edaspidi.”
Leonid Tolli, Lexec OÜ, raamatupidamisteenuse tellija

 

Millest kirjutame?

mida ettevotjana raamatupidamisest teadma peaksidIga ettevõttega kaasneb raamatupidamiskohustus. Selleks, et olla edukam ja teadlikum ettevõtja, on oluline mõista raamatupidamise algtõdesid. Ettevõtjate teadmiste tõstmiseks, oleme koostanud e-raamatu “Mida ettevõtjana raamatupidamisest teadma peaksid”. Kui soovid oma raamatupidamise alaseid teadmisi täiendada või värskendada, siis tutvu kindlasti meie tasuta e-raamatu saamise võimalusega!
Lisaks pakume Sulle lugemiseks järgmisi blogipostitusi:
Ettevõtte majandusaasta aruande koostamine – abiks tegijale
Raamatupidamise aastaaruande koostamise põhimõtted
Ettevõtte raamatupidamine algajale
Juhend – raamatupidajale õiguste andmine e-Maksuametis
Mikroettevõtte aastaaruande koostamine äriregistri ettevõtjaportaalis
Omakapitali miinimumnõue ja meetmed omakapitali taastamiseks
Ettevõtte bilanss: varad, kohustused ja omakapital
Ettevõtte kasumiaruanne ja rahavoogude aruanne – lühike ülevaade
Töötamise registreerimine töötamise registris

 

Karin Kask veebisekretäri asutajaVõta meiega ühendust ja kirjelda meile oma ettevõtte tegevust!
Palju liigub ühes kuus ostuarveid ja tšekke, palju müügiarveid, kas ettevõte on käibemaksukohustuslane ja kas maksad endale ka töötasu või omad töötajaid?

     

    Tööta targalt, saavuta rohkem!